Kocaeli Asansörlü Evden Eve Taşımacılık hizmetimiz ile daha hızlı ve daha güvenli taşıma hizmetimize üstelik daha ucuz fiyatlarla sahip olun. Garantili Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz kapsamında yüksek katlı yapılarda taşınmayı kolaylaştırmak için sunduğumuz hizmet için ek ücret almıyoruz. % 100 Müşteri Memnuniyeti ilkelerine göre müşteri hizmeti sunmaktayız.

 

Asansörlü Taşımacılık

Nakliye işlemlerinin en zor olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı, asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanarak, en kısa süre içerisinde yeni adresinizden teslim almaya ne dersiniz? Asansörlü taşımacılık hizmeti veren bu hizmeti son model nakliye araçları ile gerçekleştiren firmamız sayesinde artık oturduğunuz yeni adresin kaçıncı katta olduğunu dert etmenize gerek kalmıyor. 5. ya 6. Katta; ne kadar yüksekte oturursanız oturun; tüm eşyalarınızı asansörlü araçlarımız sayesinde büyük bir itina ile yeni adresinize taşıyoruz. Metrelerce uzunluktaki araç asansörlü nakliyat aracımız sayesinde en yüksek katlara bile ulaşıyor, profesyonel ekibimiz sayesinde eşyalarınızın pencerelerden ya da balkonlardan yeni adresinize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Üstelik asansörlü taşımacılık hizmetimiz, şehirlerarası taşımacılık hizmeti içerisinde de yer alıyor.

 

huzur asansorlu nakliyat gebze evden eve nakliyat -gebze nakliyat

 

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti hangi alanlarda tercih edilir?

Büro, ofis eşyalarınızda da asansörlü taşımacılığa ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda olmaya devam ediyor, yüksek katlardaki büro ve ofislerinize tüm eşyalarınızı kısa bir süre içerisinde teslim ediyoruz. Kurumsal eşyalarınızın ve mobilyalarınızın taşınmasında da asansörlü taşımacılık hizmetimiz devreye giriyor ve yüksek bina ve yapılardaki ofisinize tüm eşyalarınızı araç asansörü sayesinde taşıyor. Evden eve nakliye işlemlerinizin yanı sıra ofis, büro, işyeri taşımacılığında da asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanabilir; eşyalarınızı kırılmadan, hasar görmeden teslim alabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık hizmeti veren ve bu süreci büyük bir titizlik ile yöneten bir nakliye firması arayışında iseniz doğru adreste olduğunuzun güvencesini verebiliriz.

 

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Aşamaları

Asansörlü taşımacılık hizmetimiz de tıpkı diğer hizmetlerde olduğu gibi paketleme süreci ile başlıyor. Bu süreçte tüm eşyalarınızın boyutuna, cinsine, kırılır kırılmazlık durumuna dikkat ediyor; nakliye araçlarımıza bütün bu özellikleri dikkate alarak, eşyalarınızı yüklüyoruz. Belirttiğiniz adrese nakliye araçlarımız ulaştığında, tüm eşyalarınızı asansörlü araçlarımıza yüklüyor, düşmeyecek, kırılmayacak ve hiçbir zarar görmeyecek şekilde tüm eşyalarınızı sıkıca asansörlü araçlarımıza bağlıyoruz. Ardından adresinizdeki nakliye ekibimiz balkon ya da pencere vasıtasıyla eşyalarınızı teslim alıyor ve evin ya da ofisin iç kısmına büyük bir itina ile taşıyor. Asansörlü taşıma hizmetimiz, belirttiğimiz şekilde gerçekleşiyor. Böylelikle bina içi asansör ya da merdiven kullanılarak zaman kaybedilmiş olmuyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti ve daha fazlası için hemen bizlerle iletişime geçebilir, ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.