Firmamız Kocaeli evden eve nakliyat alanında kendini geliştirmiş ve elde etmiş olduğu tecrübelerle yoluna devam etmektedir. Gelişen ve değişen bu zamanda taşınma işlemlerinde de bazı yeniliklerin olması gerektiği göze çarpmaktadır. Bu alanda kendini geliştirip tam donanıma sahip olan firmamız evden eve nakliyat işlemlerini mükemmel bir titizlikle ve belirli aşamalarla yerine getirmektedir.

kocaeli evden eve nakliyat gebze nakliyat firmasi Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız taşımak istediğiniz eşyalarınızı sizin vermiş olduğunuz adrese zarar gelmeden, seri ve hızlı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat iki kısma ayrılmaktadır. Birincisi şehir içi evden eve nakliyat, ikincisi şehirlerarası evden eve nakliyat’dır. Bu iki taşıma içinde aynı uygulamalar gerçekleştirilmekte fakat maliyetlerde değişiklikler yaşanmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat çalışması belirli bir aşamalar sonucunda gerçekleşmektedir. Bu aşamalara bakacak olursak ilk olarak yaptığımız uygulama de montaj ve paketleme işlemidir. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için paketlemenin özenli ve güzel yapılması gerekmektedir. İkinci aşamada eşyaların araca taşınması yer almaktadır. Araca taşınırken eşyaların zarar görmeden, kırılmadan taşınmasını sağlamaktadır. Ve ardından gelen aşama da ise sizin vermiş olduğunuz adrese eşyaların nakliyatı gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işleminden sonra yeni eve eşyaların taşınması gerçekleştirilmektedir. Araçta bulunan eşyalar zarar görmeden tekrardan yeni eve taşınmaktadır. Son aşamada ise eve taşınan eşyaların paketlerinin açılıp yerleştirilmesi sağlanırken, montajlanması gereken eşyalar da montaj işlemiyle tekrar bir araya getirilip yerlerine yerleştirilmektedir.

 

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Evden eve nakliyat işleminde hizmet sunan birçok firma bulunmaktadır. Birçok rekabetçi firmanın bulunduğu ve fiyat konusunda da dalgalanmaların yaşandığı bu alanda firmamız sunmuş olduğu hizmet sonrası almış olduğu olumlu yorumlar sonucunda daha da motive olarak kendini yeniliklere karşı açık tutmaktadır. Ve bu yenilikler sonucunda kendini geliştirerek daha iyi hizmet sunmaktadır. Ayrıca kocaeli evden eve nakliyat firmamız bünyesinde bulunan uzman kadromuzla ve araçlarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca hizmet öncesi firmamızla müşterilerimiz arasında eşyalarının zarar görmesi halinde telafi edileceğine dair sigorta sözleşme imzalanmaktadır. Müşteri memnuniyeti için bütün detaylar ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Kullanılan yöntem ve araçlar dahil hepsi öncelikli olarak müşteri memnuniyetini esas almaktadır.