İşyeri ve Ofis Taşımacılığı yapan şirketimiz Ofis Büro Malzemeleri ve Demirbaşlarını Yeni İş yerinize Dükkanınıza veya Ofisinize güvenli bir şekilde taşır. Ofis Taşıma hizmetimizi Kocaeli İstanbul Gebze başta olmak üzere tüm Türkiye geneli sürdürmekteyiz.

 

Kocaeli Ofis Taşımacılığı

KOCAELİ evden  eve nakliyat firmamız başarılı bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetlerle başarılı bir şekilde nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat firmamızın sunduğu hizmet ağı içerisinde ofis taşımacılığı önemli bir nakliyat hizmetidir. Gelişen nakliyat firmaları içerisinde seçilecek nakliyat firması güvenli ve iyi işçilikten oluşmalıdır. KOCAELİ evden eve nakliyat firmamız bunu bildiği için güvene her zaman önem verir. Nakliyat firmamız ofis taşımacılığında geniş kadrosuyla taşıma işlemini başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

Ofis Taşımacılığı Nedir?

Firmamız siz tarafından istenilen hizmet ile size ulaşır. Taşımak istediğiniz eşyalar iş yeri ve ofis ise taşıma işlemi ve uygulanan adımlar ona göre belirlenir. Ekspertizlerce belirlenen eşyalarınız ofis taşımacılığı hizmetimizle işleme koyulur. Eşyalar son derece titiz bir şekilde paketlenir ofisinize ait kırılabilecek ekipmanlar dikkatlice paketlenir. Ayrıca özenlice taşınmasını istediğiniz ofis eşyalarınızı ayırmaktayız. Ofis taşımacılığında her zaman eşyaların dikkatlice taşınmasına önem vermekteyiz. Eşyalarınız dikkatlice paketlendikten sonra araçlarla istediğiniz yere doğru yola çıkar.

 

Eşyaların Paketlerden Çıkartılması

Ofis taşımacılığı hizmetimiz gerekli yere ulaştıktan hemen sonra hemen paketlerden çıkarılma işlemine geçilir. Eşyalar bilinçli bir şekilde uzman kadromuzca çıkartılır. Eşyalar ambalajlardan hasar görmeyecek şekilde çıkartılır. Ofis taşımacılığında önceden dikkat edilmesini istediğiniz her şey uygulanır.

 

Kurulum

Sözleşmede kurulumun gerçekleştirilmesini istediyseniz firmamız kurulumu gerçekleştirir. Paketlerden çıkarma işlemi bittikten sonra ofisinizin yeni kurulacak yere eşyalar önceden hesaplanarak dikkatlice yerleştirilmeye başlanır. Eşyalar yeni ofis yerinde istediğiniz yere özenle yerleştirilir.

 

Ofis Taşımacılığı Nasıl Tamamlanır?

Eşyalar kurulduktan hemen sonra ofisteki eşyalarınızın hasar görüp görülemediği kontrol edilir. Ofisteki eşyaların tamamı başarılı ve hasar görmeden taşınmışsa nakliyat işlemi başarıyla tamamlanır. KOCAELİ evden eve nakliyat firmamız ofis taşımacılık hizmetini tamamlar ve diğer hizmetlerde de her zaman hazırdır.